Bizden Haberler

Bizden Haberler


Gençlere Örnek Bir İş İnsanı: Yavuz Akçadağ


İlham verici hikayelerin başkahramanları, genellikle engebeli ve zor bir yolculuğun aktörleri olmuşlardır. Tüm sağladıkları başarıları da, bu çetin yolculuk sırasında gösterdikleri sabırlı tutuma ve azme borçlulardır.
Devamını Oku...


Yavuz Akçadağ: Elektrik ve enerji fiyatlarının düşürülmesinin anahtarı kömür madenimizdir.


Akçadağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı ünlü iş insanı Yavuz Akçadağ, TGRT Haber’in konuğuydu. Kendisinden enerji ve maden dünyası ile ilgili bilgiler alındı. İşte programdan satır başları;
Devamını Oku...


AKÇADAĞ GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Akçadağ bugün 18.40 ta TGRT Haber TV ye konuk olacak.


Son günlerde uluslararası çevre örgütlerinden madencilik ve enerji dünyası ile ilgili peş peşe gelen açıklamalar başta olmak üzere birçok konu başlığının tartışılacağı yayın, bugün saat 18:40’ta TGRT HABER’de..
Devamını Oku...


AKÇADAĞ GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI YAVUZ AKÇADAĞ: Enerjide dışa bağımlılığı azaltmak için bir plana ihtiyacımız var!


Pek çok konuya değinen Akçadağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Akçadağ sözlerine pandemi ve Rusya-Ukrayna savaşına değinerek başladı.
Devamını Oku...


AKÇADAĞ BASIN AÇIKLAMASI (!)


Akçadağ Grup olarak 85 yıllık tecrübemiz ile her geçen gün hızla markalaşmaya devam etmekteyiz. 7500 aktif personeli ile hizmet vermeye devam eden markamız, ülkesine faydalı ve inovatif projeleri ile de ses getirmeye devam etmektedir; ancak, bu süreçte faaliyetlerimize engel olmak isteyen, marka değerimizi zedelemek isteyen bazı kuruluşlar markamızı kötülemeye yönelik aslı olmayan haberler yapmaktadır. Bu tarz faaliyetlerin tamamını Akçadağ Grup olarak kınıyor, bu tarz girişimlerin marka kimliğimize kesinlikle zarar veremeyeceğini bu bildirge ile yayınlamak istiyoruz. İlgili haberler ile alakalı gerekli yasal süreç başlatılmış olup, avukatlarımız tarafından takibi yapılmaktadır.

Her geçen gün büyüyerek ilerleyen markamız, 2021 yılında da yapılmayanları yapmaya, ülkesine hizmet etmeye devam edecektir.


AKÇADAĞ GRUP SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE DE YER ALIYOR


Geçmişte bir çok spor klübüne maddi ve manevi destek verip, spor ile ilgili farkındalığı arttırmak, spora teşvik etmek gibi sürdürülebilir projelere imza atan Akçadağ Grup; son olarak engellilere yönelik büyük bir sosyal sorumluluk projesi üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Konu ile alakalı detayları 2021 yılı içerisinde açıklayacağını belirten Akçadağ Grup, sadece sektörde yapmış oldukları başarılı projeler ile değil, ses getiren ve farkındalık oluşturan sosyal sorumluluk projeleriyle de farkındalık oluşturmaya; ülkesine ve milletine faydalı projeler sunmaya ve geliştirmeye devam edeceklerini belirtti.


AKÇADAĞ GRUP YENİ FOÇA YAPIMINDA İSTİKRARLA İLERLİYOR


Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü’nün Yeni Foça Yat Limanı İnşaatı ihalesini alan Akçadağ İnşaat, yapım aşamasını üstlendiği projede profesyonel ekibi ile hızla ilerlemeye devam ediyor ve 28 Ekim 2018 tarihinde bitirilmesini planlıyor. Proje tamamlandıktan sonra ise işletme kısmında da uzman kadrosuyla yer almak istediğini duyurdu.