İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

1991 Yılından günümüze kadar, Akçadağ İnşaat’ta genç ruhlu, öz güvenli, sosyal, teknolojiyi seven, yaratıcı ve dışa dönük bir çalışan profilimiz var. Çalışanlarımıza verdiğimiz değer ile Türkiye’nin en çok çalışılmak istenen şirketlerinden biriyiz. Akçadağ İnşaat, çalışanları için hem okul olmayı hem de genç kalmayı başarabilen bir şirket. İçinde bulunduğumuz pazarın yapısı gereği hızlı, dinamik, enerjik, değişime hızla ayak uyduran bir iş yapış şeklimiz var. Bu özellikler organizasyonumuza, çalışan profilimize ve kültürümüze de yansıyor.

 

  • Akçadağ İnşaat’ta yetenekli, potansiyel çalışanlarımızı belirlemek ve elde tutmak en önemli odaklarımız arasında. Yeteneği kişilerin işlerini yaparken ortaya koydukları performans ve davranışlarının bir bileşkesi olarak görüyoruz. 

  • Akçadağ İnşaat’ta her zaman birbirimizle açık iletişim kurmayı, bildiklerimizi farklı ortamlarda birbirimizle paylaşmayı, kendimizi açıkça ifade edebilmeyi önemsiyoruz.

  • Akçadağ İnşaat’ta fark yaratanları ve başarıyı ödüllendiriyoruz. 

  • Akçadağ İnşaat’ta işe başlarken kurum kültürüne ve işe hızlı bir şekilde adapte olabilmemiz için İnsan Kaynaklarında görevli arkadaşlarımız bize destek olur. 

  • Hem işte hem de iş dışında, ihtiyaç duyduğumuz önemli anlarda Akçadağ İnşaat daima yanımızda.

 

Siz de Akçadağ İnşaat ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın ve bu büyük takımın bir parçası olun.